PUZ – „Dezvoltare zona de locuințe și funcțiuni complementare”, Zona Plopi Sud, CF nr. 4446730 și CF nr. 415886 Timișoara

Proiectant B.I.A. ʺFalniță Carmen Iulianaʺ, beneficiari FAUR FLORIN și GRAȚIELA- IULIA, FAUR ADRIAN și FAUR MELANIE, ȘOVAN LILIANA LAURA și ȘOVAN DARIUS-LAURENȚIU

Publicul este invitat sa transmită observații și propuneri privind intentia de elaborare a planului urbanistic zonal, în perioada 08.01.2024 – 18.01.2024.
Persoana responsabilă cu informarea şi consultarea publicului: inspectorul de zonă din cadrul Biroul Avizare PUD/PUZ, Direcția Generala de Urbanism și Planificare Teritorială – Primăria Municipiului Timișoara cu sediul în Timișoara, Bd. C.D. Loga, nr. 1, telefon 0256/969, e-mail: [email protected].

Observaţiile vor putea fi transmise în scris la Serviciul Relaţionare Directă cu Cetăţenii (cam. 12) a Primăriei Municipiului Timişoara, Bd. C.D. Loga nr. 1, sau pe adresa de e-mail [email protected], până la data 18.01.2024.
Documentaţia „Dezvoltare zona de locuințe și funcțiuni complementare”, Zona Plopi Sud, CF nr. 4446730 și CF nr. 415886 Timișoara, proiectant B.I.A. ʺFalniță Carmen Iulianaʺ, beneficiari FAUR FLORIN și GRAȚIELA- IULIA, FAUR ADRIAN și FAUR MELANIE, ȘOVAN LILIANA LAURA și ȘOVAN DARIUS-LAURENȚIU, poate fi vizualizată pe site-ul oficial al Primăriei Municipiului Timișoara, secțiunea „Aviz de Oportunitate/ Studii de Oportunitate informare”, sau poate fi consultată la sediul Primăriei Municipiului Timișoara.